«Ми робимо Україну унікальною» або як ЖБК «Парус» задає тренди на ринку нерухомості

Висока конкуренція серед забудовників Львова посприяла виникненню якісно нових проектів. Серед них — компанія «Парус», що однією з перших втілила в життя концепцію «smart-house»

Суспільствопромоція, 3 лютого 201618330

Як випереджати інших та формувати пропозицію ще до того, як на неї виникне попит — розповів директор компанії «Парус» Олег Манзій.

Олег Манзій, директор ЖБК «Парус»

В чому особливість житлових об’єктів від компанії «Парус»?

Ми будуємо, щоб залишати після себе красиву архітектуру. І тому в нас виходить створювати шалено індивідуальні об’єкти, які будуть знаковими для міста. Споруди, як і на Липинського, так і на Кульпарківській, передусім відособлені від інших, не оточені  будинками і не розмиваються серед них, а навпаки — домінують, затягують на себе увагу. Впевнений, вони стануть своєрідним орієнтиром: «Де зустрітися? Біля Парусу!».

Житловий комплекс «Парус Park», вул. Кульпарківська, 63

Які унікальні переваги всередині будинків ви пропонуєте?

Це і wi-fi в місцях загального користування, і автоматизовані системи контролю доступу. Це великий, комплексний проект, що включає  певні функції управління ліфтами, доступу  до своєї квартири, відеоспостереження, охорону прилеглої території. У кожну квартиру ми вже провели оптоволоконний кабель для того, щоб потім не було обмеження по швидкості Інтернету. Крім того, ми, напевно, перші у Львові, застосовуємо алюмінієву вентильовану фасадну систему — не імітацію, як це роблять інші, а справді з негорючої композитної панелі.

Житлові комплекси «Парус» позиціонують себе, як розумне житло — чим це підтверджується?

Передусім — можливістю контролювати свої витрати. Ми встановили комп’ютеризовану секційну котельню з високотехнологічними котлами опалення, які мають електричну заслінку теплоносія. Нею управляє  електронний контролер, підключений до Інтернету. Це означає, що мешканець, знаходячись за межами будинку, може зайти з мобільного телефону чи комп’ютера на контролер своєї квартири і підкрутити або знизити опалення.

Яким принципом у плануванні житла ви керуєтесь?

По-перше, кожна квартира на поверсі унікальна за плануванням. А новий житловий комплекс «Парус Park» пішов ще далі — там всі 300 квартир різні! По-друге, ми прагнемо зробити таку квартиру, яку наш клієнт не захоче переплановувати. Для цього «Парус» пропонує поєднані приміщення — ті самі кухні-вітальні, але у форматі відкритого простору для життя, де сім’я проводить найбільше часу. І ми бачимо, що наша пропозиція породжує попит. Вже зараз наші клієнти приходять на новий об’єкт з проханням: «Я хочу об’єднану кухню».

Житловий комплекс «Парус», вул. Липинського, 26

Зважаючи на все вище сказане, квартира у житлових об’єктах «Парус» — це дорого?

Ні, це середня цінова пропозиція. Більше того, в нас є 5 різних знижок — в залежності від того, який перший внесок може зробити клієнт, який термін розтермінування тощо. Якщо стовідсоткова оплата, тоді ми взагалі даємо знижку 10 відсотків від ціни. До того ж, з кожним покупцем ми індивідуально можемо розробити графік оплати. І головне — своїх клієнтів ми не прив’язуємо до курсу долара, в нас ціна стабільна завжди.

Хід будівництва ЖК «Парус», вул. Липинського, 26, лютий 2016

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук