Міністр юстиції оголосив про випуск подарункових сертифікатів у СІЗО

Продарунковими сертифікатами можна буде заплатити за більш комфортні камери у СІЗО

Вигляд платної камери у київському слідчому ізоляторі

Міністерство юстиції запустило послугу подарункових сертифікатів на користування послугами платних камер у слідчих ізоляторах (СІЗО), де утримуються підозрювані у злочинах до рішення суду. Про це 24 липня повідомив очільник Мін'юсту Денис Малюська.

Він пояснив, що якщо людину, у якої буде подарунковий сертифікат, візьмуть під варту, вона зможе потрапити у камеру з поліпшеними умовами утримання в СІЗО Києва, Львова, Чернігова, Чернівців, Хмельницького, Вінниці, Харкова, Житомира, Івано-Франківська, Дніпра та інших міст.

Сертифікат діє лише протягом 6 місяців після придбання. Якщо протягом вказаного строку власник сертифікату не буде взятий під варту та не потрапить у СІЗО, кошти зарахуються як благодійна допомога відповідному слідчому ізолятору

Придбати сертифікат можна посиланням. Для цього потрібно обрати слідчий ізолятор, кількість днів перебування у ньому (у днях, тижнях або місяцях), сплатити послугу, роздрукувати сертифікат та квитанцію, який надійде вам на електронну пошту.

Ціни на сертифікати в різних містах суттєво відрізняються. Для прикладу, в платній камері львіського СІЗО можна провести місяць всього за 4 тис. грн за місяць. Тоді як в київському СІЗО така послуга коштуватиме 12 тис. грн за місяць.

Міністр юстиції Денис Малюська наголосив, що послуга – не жарт, а всі кошти за придбані сертифікати підуть на покращення стандартів утримання у слідчих ізоляторах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук