Міноборони анонсувало перейменування ВДВ у Десантно-штурмові війська

СуспільствоРоман Ганкевич, 5 листопада 201713440
Бійці 79-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ у Миколаєві

У листопаді Високомобiльнi десантні вiйська Збройних сил України перейменують у Десантно-штурмові війська. Про це інформували на сторінці 79-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ у Facebook.

«У листопаді 2017 року Високомобільні війська стануть Десантно-штурмовими військами. Певних змін зазнають елементи форми одягу та атрибутики, однак головна місія десантників – бути у всьому першими, бути кращими, бути на вістрі подій і виконувати найскладніші завдання – все це залишається актуальним для «крилатих піхотинців», - йдеться у повідомленні.

Українські десантники наголосили, що вони мають відрізнятися від агресора, який намагається позбавити країну державності. «Ми повинні відрізнятися. Саме тому було прийняте рішення, яке багато кому видається спірним і вже спричинило дискусії у військовому середовищі. Але ж ми, десантники, пам’ятаємо, що наша сила – в дисципліні, в неухильному виконанні наказів і розпоряджень», - наголошується в повідомленні ЗСУ.

Командувач Високомобільних десантних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський наголосив, що ВДВ замінять на Десантно-штурмовi вiйська у зв'язку iз цiлями та принципами застосування таких пiдроздiлiв. «Нiхто не має намiру забути про блакитнi берети. Це наша iсторiя. Проте настав час змiн. Змiни вiдбудуться i у формi десантникiв, якi головним чином будуть схожими на традицiї подiбних пiдроздiлiв бiльшостi краiн свiту», - зазначив у iнтерв’ю Командувач Високомобiльних Десантних вiйськ ЗСУ генерал-лейтенант Михайло Забродський.

За його словами, берети і тільники кольору неба для десантників всіх поколінь залишатимуться святинею, символом причетності до славного десантного братства. «Ці атрибути – заслужені протягом нелегких років служби, вистраждані потом, а часто і кров’ю. Це – історія, традиції, які ніхто не відкидає і ніхто не заперечує», - запевнив Забродський.

Нагадаємо, минулого тижня командування Високомобільних десантних військ ЗСУ представило нову форму українських десантників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук