Міська рада придбала для львівських шкіл мобільну лабораторію

Головні новини Львова 05.02Зореслава Губарь, 5 лютого, 17:43 478 0

Для львівських шкіл місто придбало у Польщі ще одну мобільну лабораторію. Цього разу вона спрямована для навчання фізики, хімії та мистецтва. Лабораторія налічує дев'ять експонатів. Наразі обладнанням вчать користуватись вчителів.

«Перш за все, ми хочемо змінити підхід у Львові до вивчення предметів природничих, точних, для того, щоб дітям було насправді цікаво. Для того, щоб вони зрозуміли, що вивчити формулу з математики — це не означає, що ми застосували її лише в прикладі, це є формула в житті. Це є формула, наприклад, при виконанні ремонту у квартирі, що це є формула при банальному загортанні подарунка в красивий папір», — розповіла Леся Приставська, директорка міського навчально-методичного центру освіти.

Лабораторія місту обійшлася в 2 млн грн. Обладнанням зможе скористатися кожен львівський учень, адже усі школи отримають її в користування на тиждень.

«У цьому році була ідея показати науку та мистецтво як два способи, якими ми можемо подивитися на людську креативність. Що наука насправді настільки красива, як праця художників, а праця художників настільки багато має емоцій, як наука», — зазначив Роберт Щесни, освітній експерт з Польщі.

Деякі винаходи авторські, деякі зібрані з різних центрів науки у світі.

«Супер! Дуже класно, це напевно те, що дуже давно бракувало дітям. Це класно, креативно, можна попробувати, пошарпати, створити самому, малювати. Це дуже необхідна штука», — поділилася враженнями пані Юлія, вчитель мистецтва.

Нагадаємо, торік місто вже придбало мобільну лабораторію для вивчення біології та фізики. Нею вже встигло скористатись 50 шкіл.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук