Міськрада ініціювала обговорення кандидатів на заступників мера

СуспільствоН.Т., 16 грудня 20153850
Міськрада ініціювала обговорення кандидатів на заступників мера
Віктор Пушкарьов, Андрій Москаленко і Ростислав Дацків

На офіційній фейсбук-сторінці Львівської міськради розпочалося обговорення кандидатів на посади заступників міського голови. Відомі львів'яни розказують про свій досвід співпраці з тими, кого мер хоче зробити своїми заступниками.

Сьогодні, 16 грудня, вранці Андрій Садовий назвав імена трьох із чотирьох кандидатів на посади своїх заступників - Андрія Москаленка, Віктора Пушкарьова та Ростислава Дацківа. Кандидатуру на посаду заступника мера з гуманітарних питань планують оголосити незабаром.

Призначення заступників Андрія Садового обговорюватиметься завтра, 17 грудня, під час сесії Львівської міської ради. Запропонованих мером кандидатів мають затвердити більшістю від складу депутатів міськради. Якщо депутати не підтримають цих кандидатур, то мер зможе запропонувати на ці ж посади інших людей або ж призначити цих самих на посаду у статусі «виконувача обов’язків».

Про Андрія Москаленка

«Я вважаю, що Андрій Москаленко – це дуже хороша кандидатура. По-перше, він мобільний, сучасно дивиться на міське управління. Андрій готовий впроваджувати нові практики в управління містом, готовий підтримати креативні ідеї, що надзвичайно важливо. По-друге, повна відсутність корупційної складової. При розмові з Андрієм я жодного разу не відчув його особистих інтересів. І це теж дуже важливо сьогодні. Андрій молодий, легко вчиться, легко сприймає технологічні інновації. Ще один важливий елемент – це організаційні здібності. Тож гадаю, що Андрій Москаленко – достойний кандидат», - розповів львівський ресторатор та громадський діяч Марк Зархін.

«Вже 4 роки триває співпраця між Адміністрацією міського голови і Львівською бізнес-школою. В основному, співпрацюємо через Андрія Москаленка. Учасники програм працюють над різними проектами, корисними як для міста, так і для навчання бізнес-практик. Зі співпраці я можу сказати про відкритість Андрія. Бо часто умови, складові проектів видозмінюються, а Андрій Москаленко дуже відкритий до змін і швидко реагує на них. По-друге, Андрій дуже відповідальний. Він жодного разу не спізнився, жодного разу не було такого, щоб не дотримався обіцянки. Андрій залучає потрібних людей до співпраці, залучає міського голову Львова. Коли спілкуюсь з Андрієм, то хочу відзначити його розуміння ситуації і потреб міста. Під час його виступів помічаю бачення шляхів вирішення. Наша співпраця відбувається в середньострокових проектах, тому завжди є хороша перспектива. Андрій впроваджує проекти, його інтерес реалістичний», - сказала керівник львівської бізнес-школи УКУ Софія Опацька.

«Ми працювали з Андрієм в проектах, які Google розробляв для Львова в межах ініціативи Цифрової Трансформації України, і мене ця співпраця задовольнила. Андрій є дуже професійною та відповідальною людиною, він дуже ефективно керує проектами і доводить їх до кінця. Крім того, з ним приємно спілкуватись та працювати: гарно видно, що він людина, яка вміє працювати з іншими і є успішною в керівництві проектними колективами. Львів має репутацію «цифрової столиці України» зараз, і в цьому є велика доля роботи Андрія», - зазначив директор компанії Google в Україні Дмитро Шоломко.

Про Віктора Пушкарьова

«Це грамотна думаюча людина. Має велику працездатність. Має досвід роботи з людьми, з колективами», - охарактеризував Віктора Пушкарьова директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж.

Про Ростислава Дацківа

«З Ростиславом Дацківом ми знайомі ще зі студентських часів, тобто понад 20 років. Опісля – разом працювали в ЛОДА. Можу підкреслити, що як держслужбовець він є дуже хорошим практиком. З 2002 р. ми кілька років разом працювали в Аналітичному центрі «Інститут реформ», куди я запросив його як директор. Ростислав починав як аналітик, а закінчив уже заступником керівника. Тут він займався дуже серйозними проектами з міжнародними інституціями. Після повернення до Львова, він почав займатись уже безпосередньо економічно-господарською діяльністю у будівельній компанії – одній із лідерів у своїй сфері в Україні. Ця людина розуміє економіку зсередини, а не лише на теоретичному рівні. І ця посада – заступника міського голови з питань економіки – абсолютно адекватна його професійному рівню», - заявив директор Департаменту економічного розвитку та регуляторної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Олександр Олійник.

«Ростислава я знаю як методичну та наполегливу людину, яка завжди вникає в суть справи і намагається докопатись до глибини. Я дуже задоволений співпрацею з цією людиною в Інституті реформ, і вважаю, що він буде хорошим заступником міського голови з економічних питань», - сказав голова Ради з питань конкурентоспроможності Тарас Юринц.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук