Міжнародна літня школа вперше збере у Львові студентів-медиків з усієї України
Вона проходитиме 12-18 серпня
До теми
- У Львові проведуть Дні культури Кувейту ZAXID.NET
12-18 серпня у Львові відбудеться літня школа для студентів-медиків «Integrative Approaches in Systems Physiology», організована за сприяння Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини. У роботі школи візьмуть участь студенти з різних міст України.
Програма літньої школи готується у співпраці з німецько-українським академічним товариством, проектом «Teaching Medical Skills», що об'єднує студентів-медиків українських та німецьких університетів, а також дев’ятьма провідними науковцями і клініцистами з університетів Мюнхена, Тюбінгена, Любека та Заарлянду.
Як повідомив ZAXID.NET спікоординатор проекту Дмитро Нестор, міжнародна літня школа у Львові працюватиме вперше. У результаті відбору до участі в ній на стипендіальній основі запрошено 50 студентів-медиків 3-6 курсів українських медичних університетів та лікарів-інтернів з різних міст України: Києва, Дніпра, Одеси, Запоріжжя, Луцька. Ужгорода та інших міст. Є серед запрошених і багато студентів-медиків зі Львова.
Мова проведення заходу - англійська. Місце проведення - готель «Таурус» (м. Львів, вул. Князя Святослава, 5).
Мета міжнародної літньої школи – поглибити знання молодих українських медиків у сфері нейро- та кардіофізіології, ознайомити їх з сучасними підходами у лікуванні нервових та серцево-судинних захворювань, а також популяризувати новітні освітні концепти – peer-teaching (викладання від студентів для студентів) та blended-learning (E-Learning).
У рамках підготовки до літньої школи створюється онлайн-платформа «Teaching Medical Skills», що надаватиме доступ студентам-медикамзі всієї України до сучасних навчальних матеріалів, розроблених відповідно до європейських стандартів.
Особливістю літньої школи «Integrative Approaches in Systems Physiology» є інтеграція трьох новітніх концептів викладання у сфері медицини – самостійної підготовки студентів за допомогою онлайн-платформи «Teaching Medical Skills», туторіумів (лекцій від студентів для студентів) та доповідей німецьких фахівців про найновіші наукові дослідження й терапевтичні підходи.
У Центрі митрополита Андрея Шептицького у рамках школи відбудеться панельна дискусія з міжнародною участю для академічної спільноти Львова на тему «Роль клінічного науковця для лікарської практики». Протягом літньої школи також відбудуться воркшопи для учасників про прийняття складних рішень в медицині, функціонування систем охорони здоров‘я в Німеччині та Україні, розбір клінічних випадків.
Ще однією метою літньої школи є мотивація студентів-медиків та лікарів-інтернів до кооперації з міжнародними партнерами та реалізації нових ініціатив, спрямованих на поліпшення якості медичної освіти в Україні.