Молдовське судно можуть позбавити реєстрації через захід у порт Криму

Молдова може виключити судно Grace з національного реєстру реєстрації суден через те, що воно зайшло в порт Севастополя, закритий Україною для іноземних суден. Про це повідомляє Європейська правда.

За даними сайту MarineTraffic, що відстежує переміщення суден, судно Grace з молдовською реєстрацією прибуло з турецького порту Немрут в порт Севастополь в Криму. Наразі дію реєстраційних документів Grace призупинено на тиждень.

«Ми призупинили на тиждень реєстрацію судна. І поінформували про це агента (представника судна – Ред.) і власника судна. Протягом тижня вони повинні пояснити, чому опинилися в закритому Україною порту. Якщо відповіді не буде, то ми виключимо Grace з національного реєстру реєстрації суден», – повідомив заступник голови служби капітана порту «Джурджулешти» Ніколае Малік.

За словами Маліка, раніше служба капітана порту «Джурдулешти» інформувала всі зареєстровані у Молдові судна про заборону заходу в кримські порти. Заступник голови служби вважає, що у Grace практично немає шансів зберегти молдовську реєстрацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук