Монумент слави можуть знести

Монумент слави

Головні новини за 09 грудняНовини Львова, 9 грудня 2011, 23:45 974 0

Зараз у галицькому районному суді розглядають справу про демонтаж монументу Слави що на вулиці Стрийській. Позов до суду подав юрист однієї партій правого спрямування Ангел Григорій. Відповідачем у справі є міська рада.

Заяву до суду Ангел Григорій подав ще влітку. Юрист наполягає на демонтажу монумента слави, тому що той не має господаря. Мовляв, обласна рада зняла його з балансу ще у девяносто другому. Друге судове засідання тривало не більше десяти хвилин. Змінили представника міської влади, до справи долучили третіх осіб - комуністів. Для ознайомлення з матеріалами суд переніс розгляд.

Увесь розгляд справи більше нагадує протистояння двох політичних сил.

Львів’яни ж не проти аби памятник залишився на свому місці

Герой радянського союзу, та ветеран другої світової - Іван Апанасович також розділяє думку мешканців міста. Каже, не для того воював, щоб правнуки забували свою історію. Генерал-майор у відставці розповідає що був свідком створення монументу більше 40 років тому.

Монумент слави відкрили у сімдесятому році. Він складається з трьох частин. Перша - це благословення воїна Батьківщиною, друга - символізує усі роди військ. Третя - це шість горельєфів про історію другої світової війни.

З часів незалежності цей пам’ятник кілька разів обливали фарбою, а на площі біля нього неодноразово відбувались сутички протилежних політичних сил.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук