Монументальні полотна залишатимуться в Олеському та Золочівському замку

Музейна рада

Головні новини за 04 липняНовини Львова, 4 липня 2012, 23:57 0

Монументальні полотна залишатимуться в Олеському та Золочівському замку, принаймні поки музейники досліджуватимуть умови їхнього зберігання.

Таке рішення прийняла всеукраїнська музейна рада, яка засідала у Львові на виїзному засіданні. Директори різних музеїв України обговорювали гостре питання - де мають зберігатися чотири картини, зокрема "Битва під Парканами" та "Битва під Віднем" художника Альтамонте.

Нагадаємо, після похорону директора галереї мистецтв Бориса Возницького поляки захотіли, аби галерея віддала ці полотна у Жовківський костел. Аргумент поляків - вони допомогли реставрувати ці твори за власний кошт - чотири з половиною мільйони злотих. Аргумент українців - у контракті із Борисом Возницьким прописано, що після реставрації картини мають повернутися у львівську галерею.

Минулого тижня картини таки повішали у замках. Втім тепер поляки зробили заяву, що картини експонують зі шкодою для зберігання. Після кількох годин дискусій музейна рада вирішила, що протягом року стежитимуть за кліматичними умовами зберігання полотен у цих замках. Втім обидві сторони продовжують наполягати на своєму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук