МВС почало набір агентів у Бюро протидії наркозлочинності

Структура, створена замість управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, розпочне роботу в січні

МВС почало набір агентів у Бюро протидії наркозлочинності

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що конкурс на посади в нову структуру міністерства – Бюро протидії наркозлочинності триватиме з 30 жовтня по 13 листопада, а перші співробітники приступлять до роботи в кінці січня наступного року.

«Створення абсолютно нової структури – Бюро протидії наркозлочинності - є ще одним етапом у процесі формування нової системи Національної поліції. Основна функція БПН – боротьба з розповсюдженням наркотиків на всіх рівнях, а також збір та обробка інформації для кримінального переслідування винних у наркозлочинах… Конкурс на посади в БПН відкритий як для цивільних осіб, так і для досвідчених оперативних співробітників і слідчих. Онлайн анкети приймаються на сайті МВС з 30.10.2015 по 13.11.2015», – написав він у Facebook в п'ятницю.

Він пояснив, що агенти Бюро працюватимуть мобільними оперативними групами по 10-15 осіб без прив'язки до певної адміністративно-територіальної одиниці. Бюро матиме якісно нову структуру, «обумовлену предметною юрисдикцією і функціоналом: агенти виконують тільки ті функції і завдання, які покладаються на них законом».

За словами міністра, штат БПН буде сформований «з нуля», до відбору на посади не будуть допущені до 80% співробітників підрозділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, щодо яких ведуть службові розслідування підрозділи внутрішньої безпеки МВС.

Аваков також поінформував про необхідні тести для шукачів роботи в Бюро. Зокрема, передбачений тест благонадійності, розроблений ізраїльськими фахівцями, і наркологічний тест. Крім того, висуваються більш високі вимоги з фізичної підготовки.

Всі кандидати, які успішно пройдуть відбір, будуть відправлені на 200-годинний курс навчання. Програма навчання передбачає інтенсив з тактики та психології, а також майстер-класи від іноземних фахівців, серед яких агенти американської Drug Enforcement Administration (DEA).

«Перші співробітники БПН приступлять до роботи вже наприкінці січня 2016 року», – підсумував міністр.

Аваков раніше анонсував ліквідацію підрозділів по боротьбі з незаконним обігом наркотиків та створення департаменту (бюро) протидії наркозлочинності. Керівником департаменту 22 жовтня він призначив заступника начальника Управління МВС в Херсонській області Іллю Ківу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук