Аваков вирішив розформувати управління по боротьбі з обігом наркотиків

Аваков вирішив розформувати управління по боротьбі з обігом наркотиків

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вирішив розформувати Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків (БНОН) у МВС.

«Було раніше БНОН (боротьба з незаконним обігом наркотиків). Працювало? Не працювало. І, за великим рахунком, навпаки – часто, створювало проблему. Найчастіше — плавно вписувалося в наявні злочинні схеми наркозлочинності. Спроби корекції старої системи ні до чого не приводили. Всі зусилля тонули у в’язкому і брудному місиві старих принципів і стійких до новацій кадрів. Тому – реформи цього підрозділу не буде. Я просто його розформовую», – написав він у Facebook в четвер.

Міліціонерів БНОН – а це 1051 співробітник по всій країні – виведуть за штат для повної переатестації і перевірки із застосуванням детектора брехні.

«За оцінками департаменту внутрішньої безпеки, вже не знаю на жаль чи на радість, 80-90% співробітників не зможуть пройти переатестацію в поліцейські і будуть звільнені зі служби», – додав Аваков.

У новій Національній поліції буде створеноДепартамент протидії наркозлочинності.

«За фактом атестації старих співробітників будемо вирішувати остаточно, але, одна з ключових моделей розвитку нової структури, для чистоти рішення – взагалі не використовувати колишніх співробітників БНОН у новій структурі боротьби з наркозлочинністю. А тих, що пройшли переатестацію, чесних працівників – перевести в інші підрозділи поліції», – зазначив Аваков.

Департамент протидії наркозлочинності буде створено «з нуля» з використанням конкурсних процедур. У штаті департаменту буде 600 поліцейських, він буде «вертикально підлеглим» і на місцях не буде підпорядкований місцевим керівникам поліції.

Аваков додав, що «цей проект» очолив Ілля Ківа – заступник начальника міліції в Херсонській області, який раніше обіймав аналогічну посаду в Донецькій області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук