МВС реформує систему безпеки на масових заходах

МВС реформує систему безпеки на масових заходах
фото МВС
Сергій Яровий: МВС реформуватиме систему безпеки на масових заходах

Міністерство внутрішніх справ України має намір реформувати систему безпеки на масових заходах. Про це в суботу, 1 липня, під час наради з керівниками спецпідрозділів і головою Нацполіціі Сергієм Князєвим повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

«Ми хочемо створити повністю нову модель забезпечення громадської безпеки, яка буде більш ефективною і яка легко інтегрується в оновлену систему Національної поліції», - процитували Ярового у департаменті комунікацій МВС України.

За його словами, передбачається вдосконалення організаційно-штатної структури не тільки спецпідрозділів поліції, але і в цілому координації дій в структурі відомства і з іншими правоохоронними органами. Яровий додав, що сьогодні у МВС є певні напрацювання щодо спільної роботи різних підрозділів Нацполіції, зокрема патрульної поліції і тактичних груп, з підрозділами Національної гвардії.

«Ми повинні все спланувати, щоб знати, на якому етапі які сили задіяти. Події в Дніпрі нам чітко показали, що в питаннях роботи наших підрозділів на масових заходах є певні проблеми. В першу чергу, це було нерозуміння ситуації керівництвом поліції області та відсутність єдиного бачення у керівників місцевої влади», - підкреслив він.

За словами Ярового, кожен начальник обласного управління поліції повинен розуміти, що маючи в своїй структурі підрозділи спеціального призначення, не потрібно ними прикривати всі проблеми. Натомість вони повинні чітко організувати їх роботу і ставити перед цими підрозділами професійні завдання, а у відповідь надавати соціальну підтримку та захист.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук