МЗС висловило протест через візит Путіна до окупованого Криму

МЗС висловило протест через візит Путіна до окупованого Криму
фото Depositphotos
МЗС вважає візит Путіна до окупованого Криму грубим порушенням державного суверенітету

Міністерство закордонних справ (МЗС) висловлює рішучий протест у зв’язку з черговим неузгодженим з Україною візитом російської делегації на чолі з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним на тимчасово окуповану Росією територію України – в Автономну республіку Крим. Про це йдеться у коментарі МЗС розміщеному на сайті відомства.

«Українська сторона вважає згаданий візит та інші т. зв. «поїздки» російських посадовців до тимчасово окупованих Автономної республіки Крим та Севастополь грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права, у тому числі Статутом ООН, резолюціями Генеральної Асамблеї ООН «Територіальна цілісність України» A/Res/68/262 від 27 березня 2014 року, «Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь» A/Res/71/205 від 19 грудня 2016 року, а також зобов’язаннями за двосторонніми і багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна і Росія», - наголосили в українському зовнішньополітичному відомстві.

Слід зазначити, що згідно з повідомленнями російських ЗМІ, сьогодні Путін прибув до тимчасово окупованого Криму для відвідування дитячого табору «Артек».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук