На час окупації Криму «Артек» переїде на Київщину

СуспільствоОксана Руда, 7 червня 201520800
На час окупації Криму «Артек» переїде на Київщину

Державне підприємство України «Міжнародний дитячий центр «Артек»» цього літа відновлює свою роботу – на час окупації Криму він тимчасово переїде до Київської області. Про це повідомив керівник Державного управління справами Сергій Березенко.

«Ми всі чітко розуміємо, що «Міжнародний дитячий центр «Артек» розташований в Криму і замінити його нічим не можна. Це не тільки корпуси, море, гори та налагоджена співпраця з іноземними молодіжними центрами. Насамперед – це унікальний колектив вихователів, який вміє працювати з дітьми, запалювати в їх серцях «вогонь Артека». Тому ми не можемо допустити, щоб агресор забрав у наших дітей ще і це», – підкреслив Березенко.

У 2014 році працівники «Артека», які переїхали на материкову Україну, організували табір «Артек-Карпати». Сьогодні всі педагоги працевлаштовані на ДП «Міжнародний дитячий центр «Артек», який поки що розміщуватиметься в «Пущі-Озерній».

«Для організації функціонування дитячого центру «Артек» Державне управління справами надало один з рекреаційних об'єктів комплексу відпочинку «Пуща-Водиця». Йдеться про санаторій «Пуща-Озерна». У червні сюди заїде перша зміна дітей з усієї України, з ними працюватимуть 50 вихователів «МДЦ «Артек», які залишили анексований Крим», – пояснив Березенко.

За його словами, сьогодні завершуються роботи з адаптації комплексу під потреби дитячого центру.

«16 червня «Артеку» виповнюється 90 років. За історію свого існування Міжнародний дитячий центр уже переживав переїзди. Зокрема, під час Другої світової війни була евакуація табору в алтайське передгір'я. Сьогодні склалась подібна ситуація, і я знаю, що в недалекому майбутньому все повернеться на свої місця. Якщо сьогодні українські діти не можуть поїхати в анексований табір, то «Артек» приїде до них», – зазначив Березенко.

Керівник ДУС наголосив, що використання торгової марки «Артек» іншими таборами чи приватними структурами є незаконним. Державне підприємство України «Міжнародний дитячий центр «Артек» є власником знака для товарів та послуг, що підтверджено свідоцтвами № 15419, № 15420, № 15421 від 15.08.2000, зареєстрованими в Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук