На ІІІ Міжнародному Форумі Івент Індустрії зібралися півтори тисячі учасників

Суспільствопромоція, 24 лютого, 19:20 297 0

Розвиток особистості заради розвитку цілого ринку. На ІІІ Міжнародному форумі Івент Індустрії зібралися півтори тисячі учасників. Усе заради того, аби обмінятися досвідом із гостями з 12 країн світу.

«Українська креативність і якість продуктів мають дуже високі стандарти та рівень. Таким чином, вони можуть конкурувати з іншими агенціями з усього світу. Моя порада – вам треба більше впевненості в собі і більше вірити в себе», – сказав президент ADC Group Сальваторе Саґоне.

Покращення ринку помічають і українські експерти, тож підкреслюють, що для ще більшого розвитку залишається розібратися у потребах споживача, вислухати його зауваження та незручності. Відтак після діалогу можна змінити свою роботу на краще.

«Є дуже багато послуг на ринку, різноманітних у технічному плані, в плані менеджменту. Величезна кількість рішень пропонується з боку івент індустрії корпоративному сегменту для того, щоб вирішувати їх бізнесові цілі. Ну, це такий найкращий час для процвітання цієї галузі, я вважаю. І тут лише деякі моменти потрібно налаштувати», – зазначив співорганізатор форуму Денис Ринський.

Саме тому топ-темою цьогорічного івент-форуму стала зміна внутрішнього світу івентора задля зміни індустрії загалом. Експерти зазначають: потрібно закласти правильні цінності тим гравцям, які лише виходять на ринок або ж тим, хто працює на ньому набагато довше. Серед таких принципів – прозорість, доброчесність, уміння йти на діалог з усіма працівниками індустрії.

Наступний Міжнародний Форум Івент Індустрії відбудеться 18-20 лютого 2021 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук