На Кіровоградщині виник скандал через збірку про загиблих АТОвців з неоднозначними ілюстраціями

Збірку видали бюджетним коштом для патріотичного виховання школярів

Збірка вийшла накладом 50 екземплярів

У Знам'янці Кіровоградської області волонтери та учасники АТО вимагають вилучити тираж брошури, присвяченої загиблим на Донбасі, у зв'язку з її неоднозначними ілюстраціями, інформує ТСН.

Обурення військових викликали ілюстрації видання - на одній з них Україна зображена у вигляді жінки з руками по лікті в крові. А на сусідніх сторінках – труни і вбиті горем обличчя рідних загиблих.

«Жінка-мати, все начебто і виходить руки у неї в крові, очі в крові, волосся в крові. Прапором замотана. Своїми руками знищуємо – так виходить чи що?» – висловив обурення ілюстрацією боєць АТО Юрій Руденко.

Невдоволені збіркою також звинуватили чиновників у тому, що ті їх образили.

«Складайте зброю. Сидіть вдома. Вас туди ніхто не посилав. Ми відповіли: “Якщо ми звідти підемо – вони прийдуть сюди”. “Нехай приходять…”», – передав слова чиновників боєць АТО Олексій Генкуленко.

Цікаво, що збірку видали ще навесні минулого року накладом 50 екземплярів за бюджетні кошти – для патріотичного виховання школярів.

Як з’ясувалося, картинку чиновники взяли з інтернету. Її створив 25 лютого 2014 року дизайнер з Севастополя.

Знищувати тираж в мерії не збираються. Міська влада запропонувала АТОвцям мирову угоду: спільно укласти вже не збірку, а повноцінну книгу і до підбору матеріалу підійти ретельніше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук