На Львівщині бійцям АТО виплатять адресну допомогу на санаторне лікування

СуспільствоОльга Гринько, 30 серпня 20177170
Атовці отримають адресну допомогу на оздоровлення

На Львівщині 91 інвалід війни І, ІІ, ІІІ груп з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО, отримали адресну допомогу на реабілітацію або санаторно-курортне лікування. Загальна сума виплат, які проводять у межах реалізації Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016 – 2019 роки – майже 1,5 млн грн. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Допомогу надаватимуть один раз на рік на одну особу для оплати вартості медичної та/або фізичної реабілітації. Розмір виплат:

– інвалідам війни І групи – 25 тис. грн;

– інвалідам війни ІІ групи – 15 тис. грн;

– інвалідам війни ІІІ групи – 10 тис. грнь.

Розмір допомоги на забезпечення санаторно-курортним лікуванням у 2017 році становить 5 250 грн.

Допомогу надаватимуть та виплачуватимуть інвалідам війни з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО та зареєстровані або фактично проживають у Львівській області. Особам із тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції допомога призначається за місцем фактичного проживання, за умови наявності коштів для надання грошової компенсації чи інших виплат на реабілітацію або санаторно-курортне лікування у бюджетах міст, районів та об’єднаних територіальних громад області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук