На Львівщині розпочався набір на роботу в Держприкордонслужбу

Працівниками прикордоної служби може стати цивільне населення, віком від 18 до 45 років

СуспільствоІрина Панчишин, 29 березня 2017, 10:16 1548 0

У Державній прикордонній службі оголосили про набір нових працівників. Лави прикордонників може поповнити цивільне населення. Заявки від чоловіків та жінок до 45 років прийматимуть рівно місяць на сайті відомства. Це другий етапу пілотного проекту реформування Держприкордонслужби – «Нове обличчя кордону». Його вже втілили на базі відділів прикордонної служби «Жуляни» і «Гостомель».

Малими кроками реформування Держприкордонслужби дійшло й до Західного регіону. Почати вирішили із найбільшого пункту пропуску «Краковець». Старт проекту «Нове обличчя кордону» дав міністр внутрішніх справ. Тож тепер офіційно відомство приймає заявки від усіх охочих. А це цивільне населення від 18 до 45 років. Без судимостей, щонайменше з середньою освітою. Претенденти мають володіти українською та англійською мовами, а також психологічно та фізично бути придатними до військової служби. Спробують себе й теперішні військовослужбовці.

«Військовослужбовець Державної прикордонної служби зможе подавати свою заявку на кандидатуру незалежно чи це військовослужбовець Мостиського прикордонного загону, Чопського, Чернівецького, Харківського. Він подає свою заявку, заявка розглядається, він приймає участь у цьому конкурсі. Проводиться цілий етап відбору, після чого він буде чи не буде зарахований на цю посаду», – розповів начальник Мостиського прикордонного загону Ігор Говорущак.

У загін «Краковець» мають набрати – 254 особи. З них чверть – військовослужбовці ДПС, решта – нові кадри. Молодший інспектор Ірина Манюк уже два роки працює у цьому прикордонному відділі. Уже зараз починає готуватись до майбутніх тестів.

«Я готуюсь у плані фізичної підготовки, також переглядаю всі закони України, поставнови, всю документацію. Сподіваюся, що пройду», – розповіла молодший інспектор прикордонного відділу «Краковець» Ірина Манюк.

Нові прикордонники вже у вересні мають стати до служби. І їх побільшає. Інспектор Олег Пиріг через це дуже тішиться. Адже зараз кордон охороняють у три зміни, а новим проектом передбачено – чотири.

«Буде менший рівень втоми, що дасть змогу ефективніше виконувати свої обо’язки і відповідно використовувати особистий час. Будеможливість більше часу проводити у колі сім’ї», – сказав інспектор прикордонної служби відділу «Краковець» Олександр Пиріг.

Хоч зараз робота прикордонників людей влаштовує. Вважають зміни – на краще.

«Ротація повинна якась бути. Молоді кадри повинні замінювати старі. Я задоволений, наприклад, дружина задоволена», – додав мешканець Яворівщини Дмитро Місюк.

Цивільне населення запрошують на посади інспектора прикордонної служби, дозиметриста, перекладача, фельдшера, водія, кухаря та механіка відділення зв’язку. Середня зарплата – від 9 тис. грн. Анкети кандидати можуть подавати на сайті. Претендентів перевірять на детектроі брехні, а найкращих допустять до тестування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук