На Львівщині суд оштрафував депутата міськради за призначення собі премії

СуспільствоН.Т., 3 вересня 20165510

Самбірський міськрайонний суд оштрафував на 3400 грн депутата міськради, який при розгляді питання про преміювання не повідомив про конфлікт інтересів.

Як випливає з постанови суду, йдеться про заступника голови Самбірської міськради з питань діяльності виконавчих органів, депутата міськради від «Блоку Петра Порошенка» Миколу Лозинського.

Рішення про преміювання керівництва міськради приймалося під час сесії 13 січня 2016 року. Під час судового засідання сам Микола Лозинський пояснив, що під час розгляду цього питання утримався.

«При розгляді питання щодо встановлення надбавок заступнику голови Самбірської міської ради за виконання особливо важливої роботи, щорічну матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки, преміювання з нагоди святкування Дня Незалежності України та Дня місцевого самоврядування проголосував шляхом підняття руки "утримався"», – йдеться у постанові суду.

Однак оскільки перед початком голосування він не повідомив про виникнення конфлікту особистих інтересів та службових повноважень, то суд визнав його винним у порушенні 172 статті Кодексу про адмінправопорушення.

Депутата оштрафували на 3400 грн, окрім яких той має сплатити ще 275 грн судового збору.

Зазначимо, що це не перше таке порушення серед депутатів місцевих рад. Також у квітні за призначення собі премії суд зробив усне зауваження меру Червонограда.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук