На Львівщині затвердять мережу маршрутів й обладнають автобуси GPS

У Львівській області буде затверджено мережу маршрутів та впроваджено електронну систему відстеження роботи автобусів. Про це повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка 23 січня на зустрічі з перевізниками області, на якій було презентовано в режимі онлайн роботу електронної системи відстеження роботи транспорту, що працює у Львові.

За словами керівника ЛОДА, станом на сьогодні в області немає законно затвердженої мережі маршрутів, тому профільний департамент опрацьовуватиме це питання, передає прес-служба ЛОДА.

«За основу ми візьмемо вже існуючі маршрути і на їх базі проаналізуємо потребу забезпечення перевезенням усіх населених пунктів області», – зазначив Олег Синютка. Він додав, що зміни і доопрацювання правової бази матимуть за мету, насамперед, забезпечити комфортне перевезення мешканців області.

При цьому Львівська ОДА не втручатиметься в роботу перевізників за умови дотримання ними угод на перевезення. Олег Синютка запевнив перевізників області в тому, що наявні угоди ніхто розривати не буде, а конкурси проводитимуться на маршрути, на які закінчився термін дії угоди.

Окрім того, голова ОДА повідомив, що Львівська облдержадміністрація планує впровадити систему електронного відстеження роботи автобусів за допомогою GPS-навігаторів з подальшим створенням єдиного диспетчерського пункту, який відстежуватиме наявність автобусів на маршруті, дотримання ними маршруту та графіку руху.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук