На площі Ринок – знову стовп ганьби

Стовп ганьби

Головні новини за 03 липняНовини Львова, 3 липня 2012, 22:15 0

У Львові відновили давню традицію - на площі Ринок встановили стовп ганьби. Щоправда до нього не приковуватимуть злочинців, порушників моралі та нечесних крамарів. На стовпі з’являтиметься інформація про негідних політиків, які вкотре намагаються потрапити до майбутнього парламенту.

/div>

На стовпі ганьби кожен охочий зможе написати усе, що знає чи думає про конкретних політиків, окрім цього громадський рух оприлюднюватиме прізвища недоброчесних кандидатів, які порушують шість правил порядності.

Учасники проекту вважають, що у такий спосіб, стовп ганьби присоромить майбутніх кандидатів у депутати.

Загалом стовп ганьби існував у Львові до 19 століття. До нього приковували усіх злочинців, порушників моралі та нечесних торговців аби міська громада знала в обличчя своїх псевдогероїв. На думку істориків схожі стовпи ганьби необхідно відновити.

Сучасний стовп ганьби, звичайно ж не подібний, на середньовічний. Художники - проектанти порівнюють частину політиків з потворами, які переймаються лише статками. А часник - добрий захисник від цих паразитів.

Стовп ганьби ставитимуть біля Ратуші щопонеділка , а якщо буде потрібно - то щодня. Загалом, наголошують організатори проекту, аби написати правду про усіх негідних політиків - необхідно побудувати цілу стіну ганьби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук