На Полтавщині влада відновила декомунізований пам'ятник радянському діячеві

За словами міського голови Карлівки, «місцевих жителів дуже турбувала доля пам'ятника і вони самі просили його відновити»

На Полтавщині відкрили декомунізований пам'ятник

У центрі міста Карлівка, що на Полтавщині, місцева влада відновила декомунізований пам'ятник місцевому жителю та почесному громадянину Карлівки, комуністу Миколі Підгорному. Про це 10 липня міська рада Карлівки повідомила у себе на сайті.

Відкрили пам'ятник під час обговорення про створення об’єднаної територіальної громади з центром у місті Карлівка. Міському стадіону, де розташоване тепер погруддя, збираються присвоїти ім'я Підгорного.

За словами міського голови Карлівки, «місцевих жителів дуже турбувала доля пам'ятника і вони самі просили його відновити».

«Карлівчан дуже турбувала ситуація, коли у рамках декомунізації було знесено погруддя відомого земляка, якому судилося жити, працювати і мати вагомі здобутки у часи розбудови країни. Вони неодноразово зверталися до міської ради з проханням таки вшанувати пам'ять Миколи Вікторовича, рідні якого бережуть посвідчення почесного громадянина міста за №1», – йдеться в повідомленні.

Микола Підгорний – радянський державний і партійний діяч. Двічі Герой Соціалістичної Праці, член Президії–Політбюро ЦК КПРС, депутат Верховної Ради СРСР 4–9-го скликань.

Відомо, що пам'ятник комуністу Миколі Підгорному був відкритий ще за його життя – 25 вересня 1976 року. Згодом він потрапив під декомунізацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук