На студентів з Івано-Франківська покладають надію найбільші компанії України

Україні катастрофічно бракує висококваліфікованих спеціалістів у галузі видобування нафти і газу. Особливо - зважаючи на необхідність стрімкого нарощування видобутку газу в Україні та зменшення залежності від його імпорту з Росії. Такий висновок зробили учасники 4-ої Міжнародної науково-технічної конференції «Нафтогазова енергетика 2015», які зібралися в Івано-Франківському університеті нафти і газу (ІФНТУНГ) для обговорення напрямків розвитку галузі.

Під час конференції представники університету детально розповіли про напрямки та методики підготовки фахівців. У той же час на важливості розвитку системи профільної освіти було наголошено і з боку бізнесу. Керівники найбільшої приватної газовидобувної компанії України «Нафтогазвидобування», яка виступила генеральним партнером конференції, повідомили про бажання розпочати співпрацю з вишем з цього питання.

За словами Олени Мирошниченко, менеджера Департаменту з розвитку персоналу компанії ДТЕК (до складу якої входить «Нафтогазвидобування»), ІФНТУНГ є одним із основних вищих навчальних закладів у країні, який готує фахівців нафтогазової галузі. Тому компанія зацікавлена в тому, щоб найкращі випускники університету згодом стали її працівниками.

«З цією метою передбачено кілька інструментів взаємодії. По-перше, уже з цього року ми готові брати студентів на виробничу практику на наших промислових об’єктах. По-друге, в перспективі ми плануємо створити в ІФНТУНГ «Групу ДТЕК», до якої увійдуть найкращі студенти. Ми всіляко сприятимемо в отриманні ними найсучасніших та найповніших знань, а після закінчення навчання будемо готові працевлаштувати у себе», - зазначила Олена Мирошниченко.

Окрім того, «Нафтогазвидобування» спільно з представниками університету планує співпрацювати й за напрямком підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників, які уже входять до штату підприємства. Також планується здійснення  спільних досліджень та наукових розробок задля збільшення обсягів власного видобутку газу в країні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук