На те війна і гібридна

Україна, на жаль, сьогодні не має об'єктивних підстав сказати Гризлову "А ти хто такий?"

БлогиЄвген Магда , 13 січня 2016 152
Євген Магда
політичний експерт

Переконаний, що в Кремлі можуть бути цілком задоволені візитом Гризлова: навіть якщо він прилітав з чистим аркушем, українське суспільство вже все продумало та придумало. Їм, власне, цього і треба було

Проблема насправді складається з кількох складових: хронічної недовіри до влади, відсутності ефективної комунікації по лінії влада - суспільство та вміння РФ це використовувати у власних інтересах. В підсумку маємо те, що маємо.

Путін зараз загнаний в куток цінами на нафту. Він буде розхитувати ситуацію, використовуючи різні механізми, військові - в останню чергу, бо на них у Європи та США вже рефлекс випрацьований Нагадаю, що навіть під час Другої світової дипломати спілкувалися. І Україна, на жаль, сьогодні не має об'єктивних підстав сказати Гризлову "А ти хто такий?"

А війна на те і гібридна, щоб розхитувати суспільство зсередини, ‪#‎зрада‬ у цьому - універсальний інструмент. Можна довго та багато про все писати, але доки ми всередині драматичного процесу, з об'єктивністю у всіх будуть проблеми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук