На трьох з шести шахтах ДП «Львіввугілля» страйкують шахтарі

Відкрито кримінальне провадження у зв'язку з невиплатою зарплати

Через затримку із виплатою заробітної плати на Львівщині страйкуть гірняки трьох шахт ДП «Львіввугілля», повідомляє Інтерфакс. Гірняки вимагають виплатити їм гроші за листопад та грудень 2015 року, інакше погрожуть перекрити міжнародні автотраси та митні переходи на кордоні із Польщею.

«За даними на 17:00, окрім «Степової», яка не видобуває вугілля, у другу зміну не вийшли на роботу на шахті «Великомостовська №1, а також не вийшли на роботу прохідники шахти «Лісна»», - розповів голова регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірняків України міста Червоноград Львівської області Михайло Шабля.

За словами Михайла Шаблі, він не виключає того, що до страйку можуть приєднатись й інші шахти.

Сьогодні, 4 січня, відбувалось зібрання профспілки шахтарів, де було прийнято рішення очікувати надходження грошей за листопад 2015 року до 9 січня. Якщо цього не станеться, гірняки планують перекривати міжнародні автотраси. Остаточне рішення щодо подальших дій буде прийнято 9 січня, заявив Михайло Шабля.

Прокуратура Червонограда вже відкрила кримінальне провадження у зв'язку з безпідставною невиплатою заробітної плати, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Раніше гірняки обіцяли перекрити 12 січня митні переходи на кордоні із Польщею, щоби привернути увагу громадськості.

Нагадаємо, 2 січня гірняки шахти «Степова» стихійно припинили роботу, вимагаючи виплату заробітної плати за минулий рік, зокрема повної виплати за листопад. Наразі ДП «Львіввугілля» виплатило лише 22% заробітної плати з загальної суми 93 млн грн. Сьогодні до страйку приєдналась «Великомостовська» шахта, де гірняки також не отримали заробітної плати за листопад і грудень минулого року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук