На вихідних у Львові чекаєте на вогняне шоу, виставку малярства та "Козацьку варту"

Львів на вихідних

Головні новини за 07 червняНовини Львова, 7 червня 2012, 21:45 500 0

"Козацьку варту" нестимуть у музеї Шевченківський гай. Там відтворять побут героїчної доби з її кішем та ярмарками.

Можна буде придбати все: від намиста і до шаблі. Козаки дивуватимуть мистецтвом бойового гопака, возитимуть охочих на конях і частуватимуть козацьким кулішем та медом. Тут звучатимуть думи сивих кобзарів, хоча дозволятимуть і самому поспівати. Наступного дня фестиваль присвятять тим, хто за кордоном. Концертуватимуть гурти "Коралі", "Ойкумена" та "Тарасова Ніч".

Малярством на склі дивує Етнографічний музей. Тут виставили не лише доробки 10 митців, але й ікони з приватних збірок, що датовані 19 століттям. Народна ікона виникла у Карпатському регіоні, як оберег домівки. Малювали її лише на Буковині, Гуцульщині та Покутті. На виставці ж - сучасне мистецтво, яке походить від цієї давньої карпатської малярської традиції. Це роботи Мар’яни Мотики, Тараса Лозинського, Оксани Романів-Тріски, Миколи Андрущенка.

Вогняним шоу відкриють Єврочемпіонат у Львові. Театр "Воскресіння" готує спеціальне феєричне дійство спільно з лицарями та клубом вогняного шоу "Пантера". Будуть дракони, які відкривали "Арену-Львів", а також Данило Галицький. Двадцятихвилинне шоу перейде у нічну виставу "Зустріти Просперо". Наступного ж дня "воскресінці" ставитимуть на вулиці п’єсу на ходулях "Фієста".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук