На війні, як на війні

Пора викинути ворога з інформаційного простору

БлогиОлег Оленюк , 3 лютого 2015
Олег Оленюк
громадський діяч

Добре, що депутати від «Народного фронту» та інших демократичних фракцій дозріли до розуміння того, що в Україні в період російської агресії не повинні діяти телекомпанії, засновниками яких виступають резиденти держави-агресора. Але як бути з друкованими ЗМІ, котрими завалені всі газетні кіоски, всі вуличні розкладачки українських міст? Для того, аби прибрати усяку «Комсомольскую правду в Украине» не потрібно ні нових законів, ні додаткових повноважень. Достатньо кілької нормативно-правових рішень. І все, бо…

По-перше, діяльність більшості «дочірніх» російських видань не відповідає реєстраційним документам хоча б з тієї причини, що в пункті «мова видання» вони вказували не лише російську, а й українську. За пів року цей пункт не дотриманий – то ж до побачення!

По-друге, Верховна Рада вже давно надала урядові право вводити санкції щодо російських СПД. Де санкції щодо структур, діяльність яких підривають основи конституційного ладу в Україні? Хіба так важно вирішити проблему в рамках санкцій, не порушуючи при цьому законодавчого поля, у якому діють ЗМІ, серед засновників яких є структури з іноземним капіталом?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук