На Закарпатті через сніг утворилися кілометрові затори на трасах
Через негоду в області офіційно обмежили рух вантажівок
На більшій частині Закарпаття випав сильний сніг, який спричинив небезпечну ситуацію на дорогах. Зокрема, на трасі «Київ-Чоп» через масштабний снігопад утворився великий затор із вантажівок та легкових авто. Про це пише «Голос Карпат».
Як повідомляють водії, на Абранському перевалі ускладено рух великогабаритного транспорту. На цій ділянці дороги утворився затор із вантажівок. У нього потрапили близько 100 автомобілів.
Також користувачі мережі Фейсбук діляться повідомленнями про те, що дорожні служби тривалий час не реагували на снігопад та дзвінки громадян.
Як пише сайт ProZak, дорожники та рятувальники не встигають боротися зі сніговою стихією в Закарпатті.Техніка з прибирання снігу працює головним чином на трасі «Чоп-Київ». Бічні дороги фактично не прибираються. Місцями рух автомобілів зупинено.
Водночас у ДСНС у Закарпатські області заявили, що для попередження надзвичайних ситуації готові надавати допомогу щодо буксирування великовагових автомобілів на Латірський та Абранський перевали Воловецького району.
Туди рушив автомобіль високої прохідності (КРАЗ-6510), який за потреби залучатимуть для надання допомоги водіям під час руху на ділянках автошляхів, де буде ускладнено рух.
Як повідомляють у ДСНС, на перевалах та всіх автошляхах області також працює техніка Закарпатського облавтодору, яка розчищає траси від снігу та посипає їх піщано-сольовою сумішшю.
«Рятувальники Закарпатської області звертаються до водіїв з проханням по можливості утриматися від подорожей, особливо з дітьми», — йдеться у повідомленні.
Також рятувальники просять при русі через перевали обов’язково обладнати колеса транспортних засобів ланцюгами проти ковзання.
Окрім того, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив про ускладнення руху вантажівок через перевали. За його повідомленням, ускладнено рух на всіх чотирьох закарпатських перевалах.
На підніжжях перевалів стоять пости поліції, які не пропускають вантажівки і перенаправляють їх у відстійники до покращення погодних умов.