Наприкінці січня буде оголошений додатковий набір у підрозділи Нацполіції

Наприкінці січня буде оголошений додатковий набір у підрозділи Національної поліції. Про це заявив заступник голови Нацполіції України у четвер, 5 січня, повідомили у департаменті комунікації відомства.

За словами Костянтина Бушуєва, найближчим часом планується збільшити штат поліції. Відтак, в кінці січня почнеться процес відбору слідчих, оперативних співробітників та дільничних офіцерів поліції. Також додатково будуть відкриті конкурси для набору в патрульну поліцію.

«Участь у конкурсах зможуть взяти усі громадяни України, які відповідають визначеним вимогам», – зазначив Костянтин Бушуєв, і додав, що набір на посади до поліції буде проведено абсолютно прозоро.

Крім того, заступник голови Нацполіції розповів, що останнім часом активно розвиваються кілька напрямів реформи поліції. Зокрема, реалізація принципу «community policing» та побудова нового підходу до охорони громадського порядку. Їх основним принципом є залучення до роботи на вулицях якомога більшої кількості працівників поліції та виведення їх на вулиці у невеликих містах та селах.

«Кожне повідомлення та звернення громадян буде почуте Національною поліцією і на кожне з них буде відповідна реакція поліції», – зазначив Костянтин Бушуєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук