«Народний фронт» одностайно підтримує уряд і прем'єр-міністра

Фракція «Народний фронт» одностайно підтримує коаліційний уряд і прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Про це заявив з парламентської трибуни голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак.

«Фракція «Народний фронт» одностайно виступає за підтримку коаліційного уряду і прем’єр-міністра. Я впевнений, що у сесійній залі більшість депутатів мають почуття громадянської сумлінності і державницьких принципів. Майбутнє України в наших руках. Або ми відповідальні парламентарі, або легковажні популісти та інтригани», – сказав Бурбак.

Він наголосив, що в комітетах Верховної Ради вже заслухали звіт міністрів, і парламенту треба нарешті визначитись зі своїм ставленням до роботи уряду.

«Існує два варіанти: назбирати 150 підписів і 226 голосів, щоб проголосувати за його відставку, усвідомлюючи повну відповідальність за всі наслідки, які наступають буквально з наступного дня, тому що цим запускається сценарій дострокових  виборів і хаосу. Або в іншому випадку – треба дати уряду нормально працювати», – наголосив голова фракції.

Бурбак зазначив, що парламент разом з урядом і Президентом повинен знайти вихід з політичної кризи, оскільки сценарій «безкінечних виборів і дестабілізація країни – це жаданий сценарій кремлівського агресора».

«Втілення цього сценарію матиме катастрофічні наслідки для держави», – наголосив Бурбак.

«Закликаю до мудрості та виваженості. Нині голос кожного з нас може визначити успіх або програш України. Сьогодні маємо висловити тверде так коаліції «Європейська Україна» і коаліційному уряду Арсенія Яценюка. Ми не маємо права зійти зі шляху реформ, які ведуть Україну до повноправного членства у ЄС і НАТО», – закликав голова фракції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук