«Народний фронт» вимагає назвати замовників кампанії з дискредитації Яценюка

Фракція «Народний фронт» вимагає назвати прізвища замовників брудної дискредитаційної кампанії проти Арсенія Яценюка та тих, хто брав у цьому участь за гроші.

Про це під час Погоджувальної ради заявив керівник фракції Максим Бурбак.

«Із публікації у британській газеті The Independent стало відомо, що один з народних депутатів отримав суму в 30 мільйонів доларів, витрачену на підкуп і інформаційну кампанію для дискредитації уряду Арсенія Яценюка. А потім відставки Яценюка і Кабміну», наголосив він.

Максим Бурбак також зазначив, що для команди «Народного фронту» ця інформація не стала новиною, і НФ неодноразово заявляв про замовну кампанію проти прем’єра Арсенія Яценюка та його уряду.

«Ми вимагаємо назвати прізвища тих, хто отримував ці кошти і хто був замовником цькування Арсенія Яценюка і його уряду. І хто і з якою метою домагався його відставки, підриваючи довіру до демократичної команди, делегованої у владу після Майдану», заявив Максим Бурбак.

Він підкреслив, що останні події дають підстави заявляти про загрозу політичної кризи, «яка може стати таранним випробуванням для країни на фоні війни і економічних викликів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук