Наша хвора сусідка і "вибори" на Донбасі

Паралелі напрошуються самі собою

БлогиАндрій Кокотюха , 5 листопада 2014 76
Андрій Кокотюха
письменник

На першому поверсі в нас живе така собі Таня. В неї є діагноз, їй платять пенсію. Вона не виглядає бомжем, бо десь від когось постійно отримує гуманітарку. Від неї не смердить, бо в квартирі є вода. Правда, ця квартира - реальне звалище, осередок антисанітарії та філіал сміттєвого полігону. Бо наша Таня тягне туди все, що знаходить довкола себе за межами помешкання, називаючи це "добром". Через це добро всередину не ризикує зайти ані лікар, ані міліція.

Остання потрібна, бо її такий самий син постійно щось краде й десь дістає наркотики. Тримати його за гратами контрпродуктивно, бо користі з нього в місцях позбавлення волі мінімум. Саму ж жінку опікає певний чоловік, якому вона залишила своє помешкання в спадок. Оскільки він порядний і терплячий, на відміну від нас, за своє життя Таня може не турбуватися.

Нещодавно вона притягнула в квартиру бродячого собаку. Вона й раніше підгодовувала песиків, і зайти в під`їзд стало неможливо, бо на першому поверсі клубилися дорослі собаки з лишаями. Коли їх рішуче вивезли, підключивши санстанцію, наша сусідка почала зачиняти чергового песика в кімнаті. Що, самі розумієте, не поліпшило санітарного стану.

До чого тут згадані всує "вибори" на Донбасі? А дуже просто! Коли хворій Тані в наказовому порядку звеліли позбавитися бродячого пса й хоч трошки зменшити ризик зараження інших якоюсь гидотою та просто убезпечитися від укусів, бо пес підріс і почав кидатися на людей, вона випнула груди і заявила: "У всіх є собаки! Я теж хочу! Я теж маю право!" ...

Спершу в Донецьку та Луганську захотіли свій Майдан. Такий, як у Києві, бо чому одним можна, а іншим - ні? Дарма, що в Києві на Майдані навіть у найгарячіші моменти нормально працювали кафе, тоді як на Донбасі "революція" супроводжувалася пограбуванням і насильством із боку "повсталих". Потім там захотіли свої власні держави. Чому Україна - держава, а ми - не маємо права? Далі заявили про орієнтацію на Росію - а що такого, Київ же орієнтується на Європу, це ж рівноцінні опції. Нарешті, Донецьк і Луганськ захотіли виборів, уряду, кабінету міністрів та Конституції - бо в інших є, і нам кортить.

При всьому цьому терористи та їхні прихильники не дуркують. Вони щиро переконані, що все роблять правильно. Й будують "держави" з різного сміття. Ну, точно як наша сусідка Таня. До речі, той її песик, на якого вона мала право, бо в інших є, здох. Не змогла прогодувати. Самі проведете паралелі - чи ще розжувати?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук