Три причини

Чому Путін в Україні воює з військами НАТО

БлогиАндрій Кокотюха , 26 січня 2015 103
Андрій Кокотюха
письменник

Насправді українська армія - це іноземний легіон НАТО. Так сказав Путін, виступаючи перед російськими студентами. З цього відкриття почався його особистий понеділок.

Можна дзвонити знайомим психіатрам чи шукати діагноз російському вождю в Інтернеті. Можна переконувати всіх довкола та себе: насправді Путін так не думає, просто вмикає дурня - і знаходити підтвердження й цьому серед численних експертних оцінок та політологічних висновків.

Реальність Путіна описується досить просто: він має за дурнів усіх інших. А ті, кого він має за дурнів, охоче вірять Путіну. Бо іншого раціонального пояснення тому, що відбувається за межами Російської Федерації і всередині країни, вже нема. Маємо три очевидні причини, чому Володимир Путін зробив наведену вище заяву.

1. Громадяни Росії, підготовані чоловіки, переважно - молоді, патріотично налаштовані люди, сотнями гинуть на Донбасі. Приховати факти чим далі, тим важче. Відкупитися від усіх осиротілих матерів та вдів не вистачить грошей. Простіше заявити: полягти на полі брані почесніше від куль американського найманця, аніж від, прости, патріарше Кириле, українського добровольця.

2. Української армії для Путіна не існує. Він не готовий повірити, що бажання захищати свою країну від агресора в лічені місяці відродило українське військо. Ще й так, що українські воїни дають російським по зубах. На жаль, є втрати серед наших. І вони, на жаль, будуть далі. Та кожен загиблий українець в Україні - герой. А вбитий росіянин тишком-нишком закопується на маргінесах цвинтаря. У системі координат Путіна обізвати наших добровольців "найманцями НАТО" - такий спосіб дегуманізації ворога.

3. Путін, висловлюючись українським просторіччям, гарикається. Так чи інакше, США мусить відповісти на ідіотський закид. Офіційно заявивши: "Солдатів НАТО в Україні нема". А для Путіна ця фраза - музика, котра пестить вуха. Емоції подібні на ті, що відчуває Рабінович із анекдоту, котрому раз по раз приємно чути: "КДБ згорів". Але все одно Путін шукає не стільки для себе, скільки для 85% вірних йому росіян прийнятного пояснення, чому в Україні російській армії дають здачі.

Слава Україні!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук