НАТО готує нову концепцію у відповідь на загрозу гібридної війни

СвітАндрій Стець, 8 серпня 20163010
НАТО готує нову концепцію у відповідь на загрозу гібридної війни

Керівництво НАТО готує нову концепцію, яка дозволить швидше реагувати на такі загрози, як гібридна війна. Про це повідомляє Financial Times.

«Зараз ми зіштовхуємось зі сценаріями, коли початок кризи непомітний, із гібридними сценаріями, де діють недержавні і приховані сили», - заявив верховний головнокомандувач із трансформації сил НАТО Дені Мерсьє.

За його словами, міністри країн-членів проводять обговорення на основі подібних сценаріїв і розігрують план своїх дій із координації сил альянсу в конкретних умовах.

«Військове командування розробляє для подання НАТО нову концепцію, яка буде заснована на первинній стратегічній оцінці подій, що розгортаються, на основі не засекреченої інформації», - розповів Мерсьє.

Водночас, передбачається аналіз не тільки даних військової розвідки, а й інформації з інтернету, дипломатичних джерел, аналітичних центрів, дослідних інститутів і місцевих жителів.

Як інформував ZAXID.NET, міністр Військово-повітряних сил США Дебора Джеймс назвала Росію загрозою номер один для безпеки Сполучених Штатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук