Нацрада розробила стратегію поширення українського мовлення на окупований Крим

У Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення розробили проект стратегії розвитку телерадіомовлення на території Херсонської області та організації мовлення на територію окупованого Криму, повідомив член Нацради Сергій Костинський.

За його словами, які наводить видання «Крим.Реалії», мета стратегії – якісно підвищити рівень покриття території Херсонської області аналоговим і цифровим ефірним мовленням, у тому числі покрити ним райони «білих плям» (територій, де відсутнє ефірне мовлення).

У південних районах Херсонщини також мають виключити прийом аналогового і цифрового ефірного мовлення з окупованої території Криму. На самому півострові планують забезпечити аналогове і цифрове ефірне мовлення з південних районів Херсонської області і вжити санкцій до «телерадіоорганізацій, які незаконно використовують радіочастотний ресурс на півострові».

Найближчим часом проект стратегії мають узгодити і в інших українських державних структурах, представники яких увійшли до робочої групи.

Раніше повідомлялося, що для мовлення на Крим на Херсонщині побудують спеціальну телевежу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук