Нацрада заборонила трансляцію ще трьох телеканалів РФ, в тому числі одного дитячого

СуспільствоРоман Ганкевич, 29 вересня 20163920
Нацрада заборонила трансляцію ще трьох телеканалів РФ, в тому числі одного дитячого
фото Нацрада
У рубриці про погоду програми «С добрым утром, малыши!», яка виходить щоранку, показують віртуальну карту регіонів РФ разом із анексованим Кримом.

В Україні заборонили ретрансляцію ще трьох російських телеканалів, серед яких дитячий – за сепаратизм. Про це повідомили у прес-службі Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення.

«За результатами моніторингу іноземних телеканалів, що мовлять в Україні, регулятор на засіданні 29 вересня ухвалив рішення вилучити із Переліку іноземних програм, зміст яких не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України три канали», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, були заборонені канали Соmedy TV, «Наш футбол» і «Карусель», які мають юрисдикцію Росії.

Представники регулятора повідомили, що на дитячому каналі «Карусель» у рубриці про погоду програми «С добрым утром, малыши!», яка виходить щоранку, показують віртуальну карту регіонів РФ разом із анексованим Кримом.

«Це суперечить статті 28 Закону України "Про інформацію", оскільки інформація не може бути використана для закликів до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганди війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини», - наголосили у відомстві.

Також у Нацраді заявили, що на телеканалах «Карусель» та «Наш футбол» зафіксували розміщення комерційної реклами.

«Це є порушенням вимог частини 9 статті 13 Закону України "Про рекламу", оскільки трансляція реклами у передачах іноземних телерадіоорганізацій, які не підпадають під юрисдикцію держав - членів Європейського Союзу або держав, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, заборонена», - зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що згідно з даними Нацради, зараз в Україні налічується 281 супутниковий канал. 14 з них російські, 122 - українські, 140 - з країн ЄС, інші – з інших країн. Зазначимо, що кількість російських телеканалів у супутниковій мережі України за два роки скоротилася уп’ятеро.

До слова, 28 липня Нацрада заборонила ретрансляцію російського телеканалу «Ностальгія», а раніше, 7 липня було ухвалене рішення про заборону ретрансляції семи російських телеканалів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук