Навчальні заклади зобов’язали повідомляти про тривалу відсутність вимушених переселенців

Кабмін встановив обов’язок для навчальних закладів повідомляти підрозділи соціального захисту населення про тривалу відсутність – понад 60 днів – внутрішньо переміщених осіб, які у них навчаються. Про це йдеться в постанові уряду №964 від 14 грудня.

Водночас встановлено, що для призначення (відновлення) соцвиплат особі, яка перебуває на обслуговуванні у територіальному центрі соцобслуговування або отримує освіту певного рівня у дошкільних, шкільних, професійно-технічних і вищих навчальних закладах (студенти денної форми навчання), структурний підрозділ з питань соцзахисту населення надсилає у відповідний орган (установу) запит про надання протягом 15 днів підтвердження перебування/навчання переселенця в такому закладі.

За непідтвердження факту перебування/навчання переселенця, структурний підрозділ соцзахисту населення проводить перевірку достовірності зазначеної в заяві інформації про фактичне місце перебування переміщеного особи.

Разом з тим, документом визначено, що соціальні виплати переселенцям можуть здійснюватися Державним Ощадним банком за письмовими заявами осіб з інвалідністю І групи і осіб, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, безоплатно з доставкою за фактичним місцем проживання (перебування) таких осіб з одночасною їх фізичною ідентифікацією для отримання соціальних виплат.

Нагадаємо, у листопаді уряд зобов’язав державних соціальних інспекторів здійснювати перевірку фактичного місця проживання переселенців та обстежувати матеріально-побутові умови їх проживання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук