«Навіть в Білорусі усвідомлюють загрозу з боку Росії», - Львівський безпековий форум

СуспільствоО.П., 30 листопада 20174340
«Навіть в Білорусі усвідомлюють загрозу з боку Росії», - Львівський безпековий форум
Спікери розповіли, як бачать конфлікт із Росією

Під час Львівського Безпекового Форуму тіньовий міністр національної безпеки Канади Джеймс Безан висловив думку, що настав час проголосити те, що відбувається в Україні – війною. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Дуже складно зрозуміти, чому те, що відбувається в Україні, не називається війною. Госпіталі переповнені, солдати перебувають у невизначеному статусі. Але якщо постійно говорити про гібридну війну, то Путін не просто гравець у шахи. Настав момент, коли треба встати і проголосити свою позицію про те, що це – війна», - вважає політик.

Головною темою форуму є новий безпековий порядок у світі. Фахівці та експерти з США, Канади, Європи та України обговорили те, як вони бачать нинішній конфлікт із Росією.

«Сьогодні навіть Лукашенко усвідомлює російську загрозу. Простий приклад – у нас навіть георгіївські стрічки зникли після вторгнення Росії в Донбас. Але у випадку Росії ми маємо справу не лише з війною, але й з цивілізаційним конфліктом. Треба відповідати на всіх рівнях, де є загроза – не обмежуватись лише військовим. Церква, ідеологія – тут теж Росія веде війну», - вважає Віталій Римашевскі, співголова білоруської християнсько-демократичної партії.

Нагадаємо, що 30 листопада та 1 грудня у Центрі Шептицького відбувається Lviv Security Forum. Під час нього світові експерти та політики шукатимуть відповіді на питання: як припинити заохочення агресора, хто має брати участь в переговорах із врегулювання конфлікту, чи торгівля з агресором легітимізує дії агресора і чи санкції є достатнім по собі інструментом стримування військової агресії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук