Найрозумніші собаки з 5 країн СНД з’їхалися на Львівщину

Чотирилапі прикордонники

Головні новини за 12 жовтняНовини Львова, 12 жовтня 2011, 23:29 1391 0

На базі Кінологічного навчального центру у селищі Велика Мости сьогодні розпочалися міжнародні змагання серед спеціалістів-кінологів прикордонників.

Це перший чемпіонат такого рівня в Україні. Ось вони - кращі чотирилапі прикордонники Білорусі, Росії, Казахстану, Туркменістану та України. Вже за кілька хвилин їм доведеться показати все , що вміють. Але спершу, - сніданок.
Білоруси привезли на змагання спеціально виведену породу - . бельгійську вівчарку - Малінуа. Прикордонники не можуть натішитися собакою. Кажуть, з нею простіше працювати , аніж з німецькою.

А це вже прикордонники Туркменістану намагаються показати вміння своїх напарників. Утім приборкати норовливих ніяк не можуть.

У команді Росії всі жінки, але чотирилапі партнери їх слухаються. Кінолог Тетяна вже 14 років працює із собаками. З них 7 з Піфом.
Організатори змагань переконують, тут перемога не головне.

“Такі змагання по перше дають поштовх, вони стимулюють до ще кращої підготовки і інспекторів, і службових собак. По друге йде обмін досвідом по дресирування службових тварин. Це є кращі собаки з 5 країн і кращі інструктора”, - каже заст. нач. Західного регіонального управління Держприкордонслужби Олег Вальків.

За два дні собаки мають показати слухняність а ще знайти наркотики. За це команди отримують бали, або не отримують, якщо собака схибив. Проте, як жартують, прикордонники, якщо один пес за все своє життя знайде хоча б грам наркотику - він вже герой.

“Попри те, що з кожним роком новітні технології рухаються вперед, замінити собаку вони все ж не можуть”, - каже журналіст Віталій Кубліков.


 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук