НАЗК затвердило перелік посад з корупційними ризиками

НАЗК направила документи на державну реєстрацію до Міністерства юстиції

На черговому засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) затвердили переліку посад, які пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків. Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАЗК.

Як зазначається, попереднє рішенням НАЗК від 17 червня 2016 року скасовано. Наразі є два окремих переліки: з високим корупційним ризиком для здійснення окремих цілей, визначених статтею 50 (щодо повної перевірки декларацій), та підвищеним корупційним ризиком для здійснення окремих цілей, визначених статтею 56 (щодо проведення спеціальної перевірки) ЗУ «Про запобігання корупції».

Під час формування переліків використали такі критерії, як виключення дублювання з посадами, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, наявність організаційних, розпорядчих або контрольних повноважень, можливість прийняття управлінських рішень, реалізація контрольно-наглядових функцій.

Проект рішення без зауважень був погоджений Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Фондом державного майна України. Також Громадська рада при НАЗК провела експертизу зазначеного проекту рішення та надала відповідний висновок щодо рекомендації прийняття його на засіданні Національного агентства. Рішення про затвердження переліків Департамент організації роботи із запобігання та виявлення корупції НАЗК направив на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Переліки посад з високим корупційним ризиком і посад з підвищеним корупційним ризиком опубліковані на сайті НАЗК.

Нагадаємо, НАЗК має перевіряти декларації на достовірність через офіційні державні реєстри.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук