<

Нелюдські умови багатодітної родини у гуртожитку

Рідкісне захворювання

Головні новини за 19 березняНовини Львова, 19 березня 2012, 23:37 527 0

Ірина Панчак матір-героїня. У неї шестеро дітей. І була б радість, якби всі не були важко хворі.

У кожного з них мукополісахаридоз - рідкісне генетичне захворювання. Ми вже розповідали про цю недугу. Жінка побачивши сюжет у Нашому репортері наважилася розкрити трагедію власної сім’ї.


42 квадратних метри - все що має пані Ірина. Саме у цій маленькій квартирці тісняться четверо людей. І син і донька, і навіть внук важкохворі - мають рідкісне генетичне захворювання мукополісахаридоз - синдром Хантера. За приписом лікаря має свою кімнату. Натомість, тут немає опалення, дірки у стелі. Туалет у коридорі. А ванна взагалі відсутня у квартирі.

Невдовзі у цю тісняву переїде ще одна донька пані Ірина. Взагалі у жінки було шестеро дітей. І всі хворі. Син у 22 роки помер. А все тому, що бракує ліків. Адже в Україні цього захворювання не лікують. А вакцина на світовому ринку коштує тисячі доларів. Зараз у важкому стані і старший син Ірини- Антон. Чоловікові 30, а він через недугу вже не бачить, не чує і практично не рухається. Для пересування йому потрібна автівка. І така можливість у держави є. Але машини сім’я досі немає.

Живе родина на соціальні виплати. А це близько 3 тисяч на чотирьох. Ніхто з них працювати не може. Годувальника у сім’ї теж нема. Чоловік пані Ірини помер 10 років тому. Тож, про придбання квартири тут тільки мріють. Живуть у гуртожитку, який належить місту. Та нового житла держава надати не поспішає.

Донедавна гуртожиток в якому мешкає родина належав Жиркомбінату. Тут про родину знають. Але запевняють тепер допомогти не можуть. Хоча ще недавно пропонували Ірині квартири.

Від квартир жінка відмовлялася через непридатні умови для дітей. Або помешкання на горішньому поверсі або ж подвір’я нема у будинку. Тому доведеться сім’ї мучитися у маленькій квартирці. І сподіватися що влада таки зглянеться на них.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук