«Новачок» завдав фатального удару по Північному потоку-2
Інші блоги автора
- Заради миру Україна мусить виграти війну Росії 4 жовт, 11:47
- Захід повинен допомогти Україні відстояти її невід'ємне право на самооборону 13 вер, 12:31
- Прорив України у російську Курську область змінює ситуацію 16 серп, 13:38
3 вересня 2020 року Агентство Reuters повідомило, що у відповідь на отруєння російського опозиційного лідера Олексія Навального 20 серпня 2020 року за допомогою «Новачок», військового нервово-паралітичного реагента, розробленого в холодну війну колишнім Радянським Союзом, Голова Kомітету Бундестагу із зовнішньої політики Норберт Реттген заявив:
«Ми повинні проводити жорстку політику, ми повинні відповісти єдиною мовою, яку розуміє Путін – це продажі газу».
Завдання удару в болюче місце, наприклад, через продажі газу, є єдиною мовою, яку російський Президент справді розуміє, і західні лідери, включаючи Kанцлера Німеччини Ангелу Меркель, повинні спілкуватися з ним цією мовою, щоб тиснути на Росію, щоб вона виконувала свої міжнародні зобов'язання та обов’язки.
Жорстоке отруєння Олексія Навального тим самим військовим нервово-паралітичним реагентом, який був використаний на європейській землі у 2018 році проти колишнього офіцера російської військової розвідки Сергія Скрипаля та його дочки Юлії Скрипаль, має стати черговим дзвінком для пробудження. Кремль вдається до гібридної війни, включаючи фінансування державного тероризму, щоб примусити замовкнути своїх опонентів, де б вони не знаходились, та попередити всіх інших про наявний у Кремля далекосяжний та небезпечний кримінальний арсенал.
Смертельна гібридна агресія Росії є або вузькою і персональною, як у випадку із родиною Скрипалів та Олексієм Навальним, або широкою за масштабами, як в областях Абхазії та Південної Осетії Грузії, а також Криму та частині Донбасу в Україні.
У всіх цих випадках Росія демонструє повну зневагу щодо своїх міжнародних зобов'язань.
Яскравий приклад стався 27 липня 2020 року на сході України, коли Росія порушила чергову угоду про припинення вогню, укладену на засіданні Тристоронньої контактної групи того ж самого дня, коли ця угода набрала чинності. З тих пір Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні повідомила, що станом на 30 серпня 2020 року було зафіксовано 828 додаткових порушень режиму припинення вогню.
Російські порушення в Україні за останні шість років призвели до того, що на Донбасі загинуло понад 13 000 осіб та понад 30 000 постраждало, і налічується понад 1,5 мільйона внутрішніх переселенців в Україні.
Міжнародне співтовариство може або дочекатися чергового міжнародного російського терористичного нападу, або військової агресії, наприклад, у Білорусі, щоб згодом зреагувати, або воно може спробувати запобігти їм, повідомляючи Президента Путіна – єдиною мовою, яку він справді розуміє, – що російсько-нервовий реагент «Новачок» завдав смертельного удару по Північному потоку 2.