Новий начальник СБУ Львівщини відреагував на заяви щодо його попередньої діяльності

СуспільствоСофія Лазуркевич, 29 листопада 2019113423
Новий начальник СБУ Львівщини відреагував на заяви щодо його попередньої діяльності
фото СБУ
Протягом 2013 – 2014 років Гончаров працював заступником начальника СБУ у Львівській області, тепер він очолює спецслужбу у регіоні

Новопризначений начальник управління СБУ у Львівській області Юрій Гончаров відреагував на закиди у протиправній діяльності, які протягом останнього тижня поширюють у соцмережах. Гончаров назвав ці звинувачення «маніпулятивними заявами, які не відповідають дійсності» і заявив СБУ під його керівництвом має намір боротися з корупцією і контрабандою без огляду на впливи «місцевих царьків».

«Аналізуючи маніпулятивні заяви щодо моєї особистості та моєї діяльності, які не відповідають дійсності, хочу попросити Вас про таке. Шановні мешканці регіону, усі хто володіє інформацією стосовно протиправної діяльності у всіх сферах суспільного життя, насамперед щодо контрабандної складової на митницях, повідомляйте про це на адресу УСБУ у Львівській області. Запевняю Вас, що у боротьбі з протиправними діями, контрабандними та корупційними проявами ніхто не матиме преференцій від мене ‒ ні «місцеві царьки», ні бізнесмени, ні керівники державних органів влади», – сказано, зокрема, у заяві Юрія Гончарова, опублікованій на офіційній Facebook-сторінці СБУ у Львівській області у п’ятницю, 29 листопада.

Ця заява стала першою публічним проявом активності нового начальника обласного СБУ після його призначення минулого тижня.

Зазначимо, що відразу ж після цього призначення у соцмережах почали поширювати заяву «Антикорупційного моніторингу Львівщини» зі звинуваченнями на адресу Гончарова у тому, що під час Євромайдану він особисто давав вказівки блокувати транспорт з людьми, що їхали до Києва. Тоді він був заступником начальника СБУ Львівщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук