ОБСЄ просить розвести сили біля Новгородського, щоб уникнути хімічного забруднення Донеччини

Науково-виробниче об'єднання «Інкор і Ко» КХП Фенольний завод (раніше - Дзержинський фенольний завод), потужності якого розташовані, зокрема, в Новгородському

Донецька область опинилася під загрозою забруднення відходами фенольного заводу, сховище якого розташоване у Новгородському Донецької області, у безпосередній близькості до лінії розмежування, заявив на прес-конференції перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуґ.

«Сховище хімічних відходів фенольного заводу у контрольованому урядом Новгородському затиснуте між позиціями сторін лише за 400 метрів одна від одної», – наголосив Хуґ.

(1/2) Hug: Chem waste storage of phenol plant in gvt-ctrl Novhorodske caught between positions of sides only 400m apart

— OSCE SMM Ukraine (@OSCE_SMM) 22 січня 2017 р.

За його словами, припинення вогню і розведення сил у цьому регіоні вкрай необхідні, адже «у гіршому випадку вся Донецька область може бути забруднена».

(2/2) Hug: In worst case scenario, entire the Donetsk region could be polluted – ceasefire and disengagement needed in this area!

— OSCE SMM Ukraine (@OSCE_SMM) 22 січня 2017 р.

Науково-виробниче об'єднання «Інкор і Ко» КХП Фенольний завод (раніше – Дзержинський фенольний завод) – підприємство хімічної промисловості; його продукція – фенол, ортокрезол, дікрезол, трикрезол, ксіленол, нафталін, горючі суміші і флотореагенти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук