Офіційні результати виборів до Сейму РП підтвердили перемогу «Права і Справедливості»

СвітЛюбко Петренко, 27 жовтня 20153890
Офіційні результати виборів до Сейму РП підтвердили перемогу «Права і Справедливості»

Державна виборча комісія Польщі оприлюднила офіційні результати виборів до Сейму. Принципово вони підтвердили результати двох учорашніх екзит-полів – повідомило Polskie Radio.

Як і прогнозували соціологи, до Сейму проходять п’ять партій. Лідером списку залишається право-консервативна партія «Право і Справедливість». За неї проголосувало 37,58%, що найімовірніше забезпечить їй більшість у Сеймі.

Друге місце на виборах здобула проурядова партія «Громадянська платформа», трохи покращивши свій результат у порівнянні з екзит-полом. За неї проголосувало 24,09 відсотка виборці.

Також до Сейму потрапляють партії: «Kukiz’15» – 8,81%, «Сучасна» («Nowoczesna») – 7,6% та Польська селянська партія – 5,13%.

Без місць у парламенті залишився, як і прогнозувалося, блок «Об’єднані ліві». Він хоч і набрав 7,55%, але прохідний бар’єр для партійних блоків – 8%.

Не потрапила до Сейму й право-популістська партії KORWiN (Коаліція за відновлення Речі Посполитої  – Свобода та Надія (Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja). За неї проголосувало 4,76 відсотків виборців, а виборчий поріг для партій становить 5%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук