Олена Лукаш подала позов до суду ЄС з вимогою скасувати санкцій проти неї

Міністр часів Януковича Олена Лукаш позивається про скасування санкції проти неї

Юристи екс-міністра юстиції Олени Лукаш оскаржили в суді ЄС в Люксембурзі продовження санкцій проти неї. Про це Лукаш повідомила на своїй сторінці Facebook.

«Команда кращих адвокатів подала позов до Люксембурзького суду ЄС. Позивачем виступаю я, а відповідачем виступить Рада ЄС. Я прошу суд скасувати розпорядження та рішення Ради ЄС, які вводять і подовжують щодо мене санкції майнового характеру», – написала Лукаш.

Лукаш стверджує, що жодного майна в країнах ЄС у неї немає і не було, і майнові санкції Ради ЄС, «засновані на недостовірній інформації Генпрокуратури».

«Я стверджую, що при ухваленні рішення про санкції, були порушені обов'язки Ради ЄС обгрунтувати і мотивувати свої рішення», – додала екс-міністр.

При цьому вона знову назвала кримінальну справу в Україні проти неї «політичним переслідуванням».

«За два роки, незважаючи на судомні потуги «правоохоронців», моя винуватість не була ні встановлена, ні доведена. Саме тому я впевнена, Рада ЄС була введена в оману Генеральною прокуратурою та скоїла фактичну помилку, пішовши на поводу у доморощених шукачів. Я зможу це довести», – заявила вона.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України повідомила Олені Лукаш про підозру у привласненні 2,5 млн грн державних коштів. Печерський районний суд Києва 6 листопада 2015 року прийняв рішення заарештувати на два місяці колишнього міністра юстиції України Олену Лукаш, призначивши при цьому застава у розмірі 5 млн 115 тис. гривень.

28 грудня 2015 року Солом’янський районний суд Києва відмовив у продовженні арешту екс-міністра юстиції Олени Лукаш.

У лютому Лукаш подала в суд на ГПУ за використання недостовірної інформації, яка на її думку «порушує її честь, гідність і ділову репутацію».

2 березня Рада ЄС продовжила санкції щодо Олени Лукаш.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук