«Опозиційний блок» оприлюднив докази фальсифікації результатів виборів на ОВК №79

СуспільствоРоман Ганкевич, 8 листопада 20143510
«Опозиційний блок» оприлюднив докази фальсифікації результатів виборів на ОВК №79

Представники «Опозиційного блоку» оприлюднили фото-докази фальсифікації результати виборів на ОВК у 79-му виборчому окрузі

Про це в суботу, 8 листопада, повідомило запорізьке видання «Индустриалка».

За словами представників опозиційного кандидата, члени окружної виборчої комісії відкрито фальсифікували результати виборів.

Вони зазначили, що під час перерахунку голосів дніпрорудненської ділянки №230039 члени ОВК, більшість з яких є ставлениками Володимира Бандурова, порушили законодавство України і без вагомих причин визнали 23 бюлетеня «за» Олександра Григорчука недійсними тільки з-за того, що при упередженому перерахунку бюлетенів так вирішив представник партії «Зелених» Андрій Шевчик.

«У деяких бюлетенях біля прізвищ Олександра Григорчука, Володимира Величка та інших кандидатів є маленькі крапки і риски. На думку бандуровских ставлеників, ці «значки» чинили тиск на виборців. Хоча очевидно, що це просто друкарська фарба - позначки одного кольору, не стираються і не розмазуються, а деякі з них взагалі знаходяться в декількох бюлетенях на одному і тому ж місці міліметр в міліметр. При цьому в клітинці чітко видно, що люди віддали свої голоси за Олександра Григорчука», - зазначили представники «Опозиційного блоку».

Незважаючи на це, 10 членів ОВК – голова Ярослав Виговський, Андрій Шевчик, Карина Данилюк, Андрій Злигостьев, Наталія Савич, Олександр Коняхін, Зінаїда Коробейченка, Марина Кузнєцова, Роман Найдьонов і Олексій Скильсара – проголосували за визнання цих бюлетенів недійсними. При цьому голова дільничної виборчої комісії № 230039 стверджує, що в кабінки з виборцями ніхто не заходив, ніхто не підказував і не вказував людям, за кого голосувати.

Крім того, ні члени комісії, ні спостерігачі, ніяких відміток не помітили, а члени дільничних комісій, присутні в залі, попросили членів ОВК припинити цирк і фарс та визнати бюлетені дійсними.

«За словами довіреної особи Григорчука Єгора Семенкова, куратор ЦВК з округу сказав, що крапочка або будь-яка інша позначка в бюлетені не є підставою для визнання бюлетенів недійсними. Але члени комісії виконують явне замовлення Володимира Бандурова анулювати бюлетені «за» Олександра Григорчука і продовжують фальсифікувати результати голосування», - зазначили представники «Опозиційного блоку».

Після того, як комісія визнала недійсними 23 виборчих бюлетеня тільки по одній ділянці, представники опозиціонерів звернулися до ЦВК від довірених осіб Олександра Григорчука і від членів дільничних комісій з вимогою негайно розпустити упереджену комісію, яка «сформована з метою встановити перемогу Бандурова будь-якою ціною».

На думку Єгора Семенкова, комісія не має права на існування, а кожен її член, який голосує за незаконне рішення, повинен бути притягнутий до відповідальності.

«Я сподіваюся, що ЦВК прийме обґрунтоване рішення про розпуск цієї комісії і направить сюди свого представника для встановлення об'єктивного результату», - заявив Семенков.

Між тим, за словами опозиціонерів, довірена особа Катерина Луценко на пару з Анатолієм Шевченком переглядали бюлетені «за» Бандурова.

«Катерині Василівні пора б знати, що вона не має ніякого права навіть торкатися до бюлетенів», - додали представники «Опозиційного блоку», зазначивши, що після цього у приміщенні комісії з'явився начальник Василівського райвідділу міліції і сказав, що будівля замінована і всіх потрібно евакуювати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук