Парасюку пропонували брати участь у виборах від різних партій

Сотник Майдану, командир 4-ї роти добровольчого батальйону «Дніпро» Володимир Парасюк не відкидає того, що братиме участь у цьогорічних парламентських виборах. Йому пропонували місця у списках різних партій.

Про це він розповів в інтерв'ю ZAXID.NET.

«Ляшко пропонував. Усі пропонували, але заходили з дуже далеких кіл. Конкретно – ніхто не пропонував. Здалека підходили, питали, як я дивлюся на одне, на інше», – зазначив Володимир Парасюк.

Однак він запевнив, що не вірить у жодну партію, тому не може сказати, чи братиме участь у виборах від тої чи іншої партії.

«Мене нагодували ідеологіями й партіями ще з 2004 року, коли молоді світлі студенти йшли, доводили щось за лідерів. А потім «лідери» приходили до влади і заробляли на нас мільйони. Для мене зараз партія – це чисто технічний момент», – наголосив він.

Наразі сотник Майдану ще не вирішив, чи взагалі балотуватиметься у Верховну Раду. Каже, що усе залежить від того, чи буде у цьому доцільність. 

«Я не можу сказати, що я піду і не можу сказати, що не піду. Подивлюся, як складуться обставини. Якщо буде доцільність, подивлюся, чи це вартує того, щоб влізти в це болото і сміття, тоді піду. Якщо побачу, що це не має сенсу і моя боротьба буде набагато ефективніша в громадському секторі, то в політику не піду. Повірте, я за депутатством не бігаю», – зазначив він.

Детальніше про плани Володимира Парасюка на майбутнє та про те, як він вирвався з «Іловайського пекла» та побував у російському полоні, читайте у повній версії інтерв’ю для ZAXID.NET.

Зазначимо, що наразі Парасюк лікується після поранення у Львівському військовому госпіталі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук