Park Tower – нове ім’я на ринку нерухомості Львова

Суспільствореклама, 3 серпня 2017, 09:30 1000 0

Park Tower на Стрийській, 86 – це якісно новий житловий комплекс в одному з найпрестижніших районів Львова. Унікальні архітектурні рішення та сучасні європейські взірці планування квартир.

«Основними перевагами цього проекту є чудове місцерозташування поруч із найбільшим у Львові парком, інвестиційна привабливість цієї нерухомості, комфорт та безпека житла, а також правова прозорість будівництва», – розповіла Анна Дідух, фінансовий директор ЖК Park Tower на Стрийській, 86.

Будь-яка будова починається з хорошого фундаменту. Таким фундаментом для клієнтів є надійні партнери та їх діяльність у відповідності до чинного законодавства.

«Одним з основних принципів роботи команди Park Tower є те, щоб будівництво здійснювалось у відповідності дозвільних документів. Для наших клієнтів це надзвичайно важливо і це є для них правова гарантія того, що їхнє житло буде здано своєчасно та якісно», – сказав Андрій Волинець, юрист ЖК Park Tower.

ЖК Park Tower пропонує унікальний панорамний вигляд на історичний центр Львова з одного боку, з іншої ж сторони відкривається зелений оазис міста – Стрийський парк. Продажі у всіх секціях офіційно відкрито.

«Замовником будівництва є компанія, яка має право власності на земельну ділянку, що підтверджується відповідним земельним актом», – додав юрист ЖК Park Tower Андрій Волинець.

Індивідуальне опалення, 3 ліфти в під’їзді, покращені ремонти на сходових клітках та дворівневі паркінги. Крім того, центр дитячої творчості та казкові дитячі майданчики. Зважити всі переваги Park Tower можна у Центрі продажу на Стрийській, 86.

Інвестиційна привабливість цієї нерухомості у тому, що вул. Стрийська є найперспективнішою вулицею у Західній Україні по розміщенню IT-парків. Станом на сьогоднішній день у Львові на перехресті вул.Стрийської-Чмоли розпочинається будівництво першої в Україні силіконової долини України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук