Перед «Равою-Руською» та «Краківцем» запровадять експеримент з роздільними смугами руху авто

Перед пунктами пропуску на українсько-польському кордоні «Рава-Руська» та «Краківець» розмежують смуги руху для авто з українською та іноземною реєстрацією. Про це ZAXID.NET розповів речник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Володимир Шеремет.

Мова йде про відокремлення смуги руху для транспортних засобів громадян України, які їздять на автомобілях іноземної реєстрації та вимушені перетинати кордон кожні 5 днів, від інших учасників прикордонного руху. Для цієї категорії передбачено виділення окремої смуги.

«Раніше ми проводили експеримент з розмежування смуги руху на цих пунктах пропуску, а тепер експериментально плануємо розділити дорогу перед «Равою-Руською» та «Краківцем». Зараз проводимо підготовчі робити і найближчим часом хочемо це запровадити», – розповів Володимир Шеремет.

Зараз триває підготовчий етап щодо розмежування смуг руху для подорожуючих з метою зменшення черг перед пунктами пропуску. Представники Національної поліції планують подати голові Львівської обласної адміністрації пропозиції про встановлення інформаційних знаків, а служба автомобільних доріг - парапетів.

Експеримент щодо врегулювання руху транспортних засобів на під’їздах до пунктів пропуску через державний кордон триватиме протягом одного місяця. Після запровадження експерименту, буде проведено аналіз який покаже актуальність та доцільність даної новації, адже через ці пункти пропуску щодня проїжджає близько 10 тисяч осіб. У разі позитивного результату, Держприкордонслужба буде ініціювати перед відповідними органами створення постійної смуги руху.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук